Нагороди

НАГОРОДИ

ТОВ ПБФ „РІКА” є членом Чернівецької торгово-промислової палати і торгово-промислової палати України. Підприємство неодноразово нагороджувалося за високі показники роботи, зокрема:

___________________________________________________________________________________________________

 

2 го ступеня

Диплом ІІ ступеня, як переможець конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті у експлуатацію в Україні у 2003 році, за високу якість будівельних робіт при спорудженні „Магазину-салону будівельних матеріалів” на вул. Хотинській, 49 в м. Чернівці (наказ Держбуду України № 154 від 28.07.2004 р.);

 

Вища проба

Диплом лауреата загальнонаціонального конкурсу „ВИЩА ПРОБА” за впровадження сучасних технологій та високу якість будівництва промислових і житлових споруд, м. Київ 2004р.

 

ТОВ Ріка

Дипломом  переможця конкурсу на кращі будинки і споруди , збудовані та прийняті в експлуатацію в Україні у 2004 році, за високу якість будівельних робіт при спорудженні багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями торгово-побутового призначення на вул.О.Кобилянської,19, в м. Чернівці ( наказ Держбуду України №123 від 29.07.2005 р.)

 

Будівельна компанія року

Диплом лауреата акції вшанування лідерів економічного розвитку м.Чернівців “Визнання 2007” у номінації будівельна компанія року